За 2019 рік доходи Лиманської РДА зросли на 180 млн грн

У Доброславі пройшла позачергова 40-а сесія Лиманської райради 7-го скликання. Окрім депутатів у залі були присутні голови сільських рад Лиманщини, Визирської та Красносільської ОТГ, представники правоохоронних органів, фінансових та соціальних управлінь райдержадміністрації, медпрацівники. Вони заслухали звіт про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 2019 рік.

Про це повідомляє “ЛАН”.

Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації.

Власні доходи наших місцевих бюджетів за минулий рік виконано на 650 млн грн. Це разом всі власні доходи сільських та селищних рад району. Ця сума на 180 млн грн більша, ніж у 2018-му році, – Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації.

Головне джерело наповнення бюджету – податок на доходи фізичних осіб, який у свою чергу знаходиться в прямій залежності від рівня заробітної плати громадян. Проте Василь Приймак звернув увагу депутатів та голів сільських рад на те, що є багато проблем, пов’язаних із заниженням середньої зарплатні з боку роботодавців на приватних підприємствах, має також місце прихована зайнятість. У найближчому майбутньому всі ці випадки будуть ретельно вивчатися.

Олександр Арсенюк, в.о. керівника Комінтернівської місцевої прокуратури.

Відзвітував про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності прокуратури за 2019-й рік виконувач обов’язків керівника Комінтернівської прокуратури Олександр Арсенюк. Він доповів, що в порівнянні з позаминулим роком, у 2019 р. знизилася кількість кримінальних правопорушень. Якщо у 2018-му році кількість правопорушень невеликої тяжкості складала 208, то у 2019-му вже – 159. В показниках правопорушень середньої тяжкості – зниження з 460 до 349. Зниження показників також відбулося і серед тяжких кримінальних правопорушень з 646 у 2018-му до 451 у 2019 р. Позитивна динаміка помітна й по особливо тяжких злочинах – з 40 до 35.

Обговорили на сесії й внесення змін та доповнень у Програму розвитку місцевого самоврядування у Лиманському районі. Загальний кошторис програми складає 725 тис. грн. Також було проголосовано за внесення змін та доповнень до районної програми соціальної підтримки населення “Захист та турбота”, внесення змін до програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Лиманського району на 2020-й рік та за доповнення рішення “Про районний бюджет на поточний рік”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *