У Красносільській ОТГ відбулася зустріч з представниками програми “U-Lead”

19 березня на засіданні Красносільської сільської ради, були оприлюднені результати фінансового моніторингу, проведеного в рамках пілотного проекту “Finansial management assessment in amalgamated hromadas” програми “U-Lead with Europe”.

Про це повідомляє сайт Красносільської ОТГ. Даний проект реалізується також при підтримці Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування.

В робочій зустрічі брали участь Сімоне Ноймайєр – міжнародний експерт програми U-LEAD with Europe, Юлія Сибірянська – представник Програми U-LEAD з Європою та представники компанії – виконавця проекту – Центру інформаційних та аналітичних технологій, на чолі з фінансовим директором та бюджетним аналітиком Веронікою Гарбар. Нашу громаду представляли: голова Красносільської сільської ради Микола Петрович Майдебура, його перший заступник Марина Миколаївна Архірій, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів сільської ради.

Під час робочої зустрічі консультантами Центру інформаційних та аналітичних технологій були представлені результати аудиту, що проходив у Красносільській ОТГ та надані відповідні рекомендації для поліпшення фінансового управління, підвищення прозорості бюджетних процесів та залучення громадян до управління місцевими активами.

Фінансова спроможність та економічний розвиток об?єднаних громад є пріоритетними для впровадження реформи місцевого самоврядування. Щоб досягти кращого рівня фіскального контролю, ефективного розподілу коштів та кращого залучення громадян до бюджетних процесів, потрібно розуміти минулі та теперішні практики бюджетного управління. Саме тому результати фінансового моніторингу, які провела програма «U-LEAD with Europe», допоможуть отримати розуміння основних викликів, які постають перед Красносільською об’єднаною територіальною громадою під час ведення фінансового управління та підвищити рівень прозорості бюджетного процесу.

 

Друк

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *