В Одеській області поліцейські змушені були вилучити трьох дітей з сім’ї

Після того, як виконавчий комітет Миколаївської сільради ознайомився з життям двох малолітніх дівчаток і хлопчика з матір’юодиначкою, було прийнято рішення забрати дітей з сім’ї.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Одеській області.

У будинку, де проживали дві дівчинки п’яти та одинадцяти років і восьмирічний хлопчик, їхня мати розвела антисанітарні умови.

Попри те, що жінка, маючи заробіток та достатньо вільного часу, ладна підтримувати і мінімальний порядок в оселі, і достатньо тісний зв’язок із дітьми для їхнього нормального розвитку, вона жодним чином не виконувала своїх батьківських обов’язків, більше того, повністю обмежувала малих у допомозі їхнього батька, яку той періодично надавав колишній дружині для утримання дітей, – зазначила інспекторка ювенальної превенції Тарутинського ВП Аліна Іскимжи.

За таких обставин було прийняте рішення тимчасово помістити малечу до районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей до моменту усунення їхньою матір’ю всіх недоліків, на які неодноразово зверталася її увага.

Під час процедури вилучення малих їхньої непутящої матері не було навіть вдома. За словами діток, вона поїхала до сусіднього села в особистих справах. У холодному будинку без їжі та грошей сестри з братом просиділи добу, допоки сусід не повідомив про це їхній тітці, – повідомила поліцейська.

Наразі вирішується питання про притягнення жінки до відповідальності за ч. 1 ст. 184 та ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *