В Одеській області громади розробляють перспективні плани розвитку

В Одеській області розробляють плани перспективного розвитку на рівні громад. Обговорити їх із суспільством, прийняти та реалізувати – таке завдання поставив Президент Петро Порошенко.

«Ми збираємося у такому колі вперше. Проте я глибоко переконаний, що це лише початок нашої тісної співпраці для підготовки перспективного плану розвитку району на найближчі 3 роки», – зазначив під час засідання Ради регіонального розвитку Великомихайлівського району голова РДА Вячеслав Райчев.

Пріоритетні напрямки для розвитку вже визначили у Великомихайлівському, Іванівському, Овідіопольському, Савранському та Ширяївському районах. Участь у середньостроковому плануванні беруть їхні керівники, представники Одеської обласної державної адміністрації, депутати, експерти в різних галузях та громадськість.

«Наше спільне завдання і районної влади, і активу сіл, і мешканців населених пунктів — усім разом визначити найважливіші проекти та знайти можливість реалізувати задумане», – звернувся до учасників підготовчого засідання Ради регіонального розвитку Балтського району голова РДА Роман Кацмаза.

Над соціальними та інфраструктурними проектами, що можуть змінити життя, працюватимуть в усіх районах та містах. Перед цим, у листопаді відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку на обласному рівні, яке очолив Максим Степанов.

«Наш захід є частиною загальнодержавної стратегії, яку запровадив Глава Держави, активно підтримує голова Одеської обласної державної адміністрації та має конкретну мету – оновити план розвитку нашої держави, області та району на найближчі роки», – зазначив під час засідання Рада регіонального розвитку Овідіопольського району в. о. голови РДА Ігор Ільченко.

У пріоритетах на найближчі три роки – ремонт доріг, проекти з розвитку медичних та освітніх послуг, спорту та підприємництва. Очільник Одеського регіону зазначав, що «Рада регіонального розвитку – це нагода провести аналіз ефективності кожного керівника і зробити зріз стартової ситуації з урахуванням специфіки кожної території».

Нагадаємо, раніше Президент Петро Порошенко доручив регіональним лідерам розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад. Результатом роботи стане оновлений план розвитку всієї області на найближчі три роки.

Источник: https://oda.odessa.gov.ua/news/v-odeskij-oblasti-gromadi-rozroblaut-perspektivni-plani-rozvitku

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *