Кір не відступає: в райдержадміністрації знову скликали позачергове засідання ТЕБ та НС

Станом на 7 грудня в районі захворіло на кір 16 дітей. Перший випадок зафіксовано 3 грудня, коли одного учня нульового класу та четверо першачків навчально-виховного комплексу с. Іванове госпіталізували до Одеської міської інфекційної лікарні. Наступного дня ознаки захворювання з’явились ще у двох учнів цього класу. До вечора 4 грудня в інфекційній лікарні перебувало вже дев’ятеро дітей з с. Іванове. Усі діти в задовільному стані, без тяжких ускладнень. З 5 по 7 грудня захворіло ще семеро дітей, найменшій з яких 1 рік і 3 місяці. В однієї дитини розвинулась корова пневмонія.

Як повідомила головний лікар КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Еліна Концева, серед захворілих є і щеплені діти, але перебіг їхньої хвороби легкий, температура не перевищує 37,2 С, висип зникає швидше. Тяжких випадків кору не зафіксовано.
За результатами роботи комісії в Іванівському НВК введено карантин на 21 день. На цей же термін рекомендують обмежити проведення святкових заходів, зборів та інших заходів з масовим скупченням людей.

Крім того, в інфекціному відділенні Лиманської ЦРЛ з діагнозом кір перебуває доросла пацієнтка.

Нагадаємо, з приводу спалаху кору комісія ТЕБ та НС збиралася 4 грудня. Відповідно до прийнятого рішення, в районі проводяться протиепідемічні заходи, серед яких постконтактна вакцинація, постійний патронаж захворілих дітей та контактних, посилена робота з імунізації груп ризику, посилення контролю за недопущенням відвідування освітніх закладів невакцинованими дітьми.

Источник: http://lymansk-rda.odessa.gov.ua/komintern-novini/k-r-ne-v-dstupa-v-rajderzhadm-n-strac-znovu-sklikali-pozachergove-zas-dannya-teb-ta-ns/

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *