КРИЖАНІВСЬКА СІЛЬРАДА РОЗЦІНЮЄ ДІЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНСПЕКЦІЇ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЯК СПРОБУ ТИСКУ НА ГРОМАДУ КРИЖАНІВКИ

02.11.2018 Державна екологічна інспекція в Одеській області направила в Крижанівську сільську раду своїх працівників, які повідомили про проведення позапланової перевіркиберегоукріплювальних робіт. А 13.11.2018 р. Крижанівська сільрада отримала лист від Державної екологічної інспекції з вимогою надати цілий перелік документів, пов’язаних з берегоукріплювальними роботами.

У відповідь на це Крижанівська сільрада звернулася до Інспекції з проханням пояснити правові підстави для проведення позапланової перевірки, яка явно виходить за межі компетенції Екологічної інспекції в Одеській області. Єдиною підставою для проведення заходу контролю є відповідне направлення Центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища.

За наявності належних обґрунтувань і відповідного Направлення, Крижанівська сільрада готова була надати всі необхідні документи у передбачений законом порядок.

Але законне прохання Крижанівської сільради надати обґрунтування своїм діям Державна екологічна інспекція проігнорувала. Замість цього Інспекція видала Акт перевірки (яка не проводилася) і припис. Більше того, Державна екологічна інспекція в Одеській області звернулася до поліції з вимогою розпочати кримінальне провадження за статтею “Порушення правил екологічної безпеки”, хоча перевірка не проводилася, документи не розглядалися і жодного порушення Інспекцією виявлено не було.

Враховуючи вищевикладене, Крижанівська сільська рада вважає за необхідне заявити, що розцінює дії Державної екологічної інспекції як спробу чинити тиск на Крижанівську громаду і заблокувати черговий етап проведення берегоукріплювальних робіт.

Крижаніська сільрада ще раз наголошує головний принцип, якого ми дотримуємося в роботі – всі питання мають вирішуватися прозоро і виключно в рамках діючого Законодавства. Жодних “тіньових” переговорів  Крижанівська сільрада принципово не веде і буде відкрито інформувати громадськість про те, як розвиватимуться події.

Источник: http://kryzhanivska-rada.gov.ua/component/k2/item/985-крижанівська-сільрада-розцінює-дії-екологічної-інспекції-в-одеській-області-як-спробу-тиску-на-громаду-крижанівки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *