Максим Степанов: Одеська область відремонтувала 443 км доріг за 2 роки, у планах – ще 800 км

В Одеській області упродовж двох років капітально відремонтували 443 км доріг державного і місцевого значення, у планах на 2019-2021 роки – ще близько 800 км. Про це повідомив голова облдержадміністрації Максим Степанов під час засідання Ради регіонального розвитку Одеської області.

«Я точно знаю – будівництво доріг відразу дає життя всьому регіону. За 2019-2021 роки ми готові за наявності фінансування відремонтувати близько 800 км. З них 635 км – державного значення, 175 км – місцевого. Ми вже підготували 95 проектів», – зазначив Максим Степанов.

Він підкреслив, що результату у 443 км вдалося досягнути, у тому числі, за рахунок митного експерименту, завдяки якому на реконструкцію доріг області за останні два роки було спрямовано 3,1 млрд. грн.

Говорячи про плани на майбутнє, очільник області назвав пріоритетними дороги курортного і туристичного напрямів, державні магістралі і ті, що поєднують села. Розвиток доріг, на думку очільника регіона, спричиняє ланцюгову реакцію – створення малого бізнесу, міні-готелів, нових робочих місць, інфраструктури.

Найбільш значущі проекти, зокрема, – це дорога від Вінниці до Одеси, Тарутине-Арциз-Сарата, Одеса – Білгород-Дністровський-Монаші, Одеса-Вознесенськ-Новий Буг.

Відкриваючи засідання Ради регіонального розвитку, Максим Степанов наголосив, що люди прагнуть побачити реформи у вигляді цілком конкретних речей, таких як: високі зарплати, якісні дороги, відремонтовані школи і дитячі садки, сучасне обладнання у медичних закладах.

«Саме цим люди вимірюють ефективність держави. Найкращим мірилом «перемоги» для всіх нас буде, коли в Україну почнуть повертатися ті, хто виїхав жити і працювати у Польщу, Словаччину, Німеччину чи інші країни. І ми вже починаємо створювати для цього умови», – підкреслив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Він зазначив, що стратегічне бачення розвитку кожної області – це загальна стратегія, яку впроваджує Президент Петро Порошенко по всій країні.

Зазначимо, раніше очільник Одеського регіону запропонував ввести стратегічне планування ремонту доріг, а також закріпити на законодавчому рівні прозорий механізм розподілу коштів.

Нагадаємо, у листопаді в Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку за участі керівництва країни з обговоренням глобальних інфраструктурних проектів і планів розвитку України.

Президент Петро Порошенко доручив регіональним лідерам завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад.

Источник: http://lymansk-rda.odessa.gov.ua/komintern-novini/maksim-stepanov-odes-ka-oblast-v-dremontuvala-443-km-dor-g-za-2-roki-u-planah-we-800-km/

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *