Новостворені фермерські господарства мають можливість отримати фінансову підтримку до 60 тисяч гривень

Новою бюджетною субсидією пропонують скористатися фермерським господарствам Одеської області. Для тих, хто тільки починає роботу (перші три роки після створення, але не раніше 1 січня 2016 року) передбачена одноразова виплата до 60 тисяч гривень. Про це стало відомо напередодні під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації. Скайпом до засідання приєдналися голови РДА, міст та ОТГ.

«Інформацію про всі програми державної та регіональної підтримки необхідно доносити у повному обсязі. Активізуйтеся для того, аби наші фермерські господарства максимально скористалися і цією субсидією», — звернулася до керівників районів заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

На державну підтримку можуть розраховувати декілька категорій фермерських господарств. До 30 тисяч гривень фінансової підтримки передбачено також для тих, чий дохід від реалізації товарів за останній рік не перевищує 20 мільйонів гривень, а у власності або користуванні перебувають землі сільськогосподарського призначення.

Відповідні зміни в частині державної підтримки фермерським господарствам внесено до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №106. Для отримання бюджетної субсидії у 2018 році заявки необхідно надсилати Одеському відділенню Українського державного фонду підтримки фермерських господарств. Телефон для довідок: (066) 422 02 24.

Нагадаємо, у 2018 році голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював збільшення фінансування агропромислового комплексу з обласного бюджету. Наразі для сільськогосподарських кооперативів та господарств діє і регіональна програма підтримки. Вона надається за такими напрямками: здешевлення вартості придбання обладнання для переробки продукції, часткова компенсація вартості вітчизняного та, зокрема, доїльного обладнання.

Источник: https://oda.odessa.gov.ua/news/novostvoreni-fermerski-gospodarstva-maut-mozlivist-otrimati-finansovu-pidtrimku-do-60-tisac-griven

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *