Одеську ОДА підсвітили помаранчевим кольором у межах акції «16 днів проти насильства»

В Одеській області розпочалася всесвітня кампанія «16 днів проти насильства». У перший день, 25 листопада, будівлю Одеської ОДА підсвітили помаранчевим – кольором, який символізує майбутнє без насильства.

«Щорічно 25 листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Саме помаранчевий колір у цей день покликаний привернути увагу кожного до цієї проблеми. Впевнений, лише разом ми можемо створити майбутнє, в якому не буде місця насильству. До 10 грудня просвітницькі заходи пройдуть в усіх районах Одеської області», — повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

Зазначимо, наступні важливі дати у межах акції «16 днів проти насильства»: Всесвітній день боротьби зі СНІДом (1 грудня) та Міжнародний день боротьби з рабством (2 грудня).

Нагадаємо, Україна приєдналася до цієї акції у 2000 році. Через рік заходи та ініціативи акції відбулися вже у 20 регіонах України і об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій і широке коло представників державних структур.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *